PÓTFELVÉTELI ELJÁRÁS A JÁSZBERÉNYI CAMPUSON

Utolsó módosítás: 2018. augusztus 15.

Az Eszterházy Károly Egyetem PÓTFELVÉTELI ELJÁRÁST hirdet 2018. szeptemberben induló képzéseire.

A nyári pótfelvételi eljárásban - kizárólag önköltséges képzésben - nyújthatnak be jelentkezéseket.

A pótfelvételin csak azok vehetnek részt, akik az idei általános felvételire egyáltalán nem jelentkeztek, vagy jelentkeztek ugyan, de egyetlen szakra sem kerültek be.

ALAPKÉPZÉSEK:
EKE-PK Csecsemő- és kisgyermeknevelő nappali és levelező tagozat
EKE-PK Gyógypedagógia, logopédiai szakirány levelező tagozat
EKE-PK Óvodapedagógus nappali és levelező tagozat
EKE-PK Tanító nappali és levelező tagozat
EKE-PK Közösségszervezés levelező

FELSŐOKTATÁSI SZAKKÉPZÉS:
EKE-TTK Programtervező informatikus [fejlesztő] nappali és levelező tagozat

A pótfelvételi keretében július 27 – augusztus 6. közt lehet jelentkezni.

Az eljárás során kizárólag egy helyet lehet megjelölni – a felvi.hu oldalon törtétn regisztrációt követően.

A pótfelvételihez kapcsolódóan alkalmassági vizsgát szervezünk (tanító, óvodapedagógus, csecsemő- és kisgyermeknevelő szak). Időpont: 2018. augusztus 21. (kedd) 10:00. Helye: Eszterházy Károly Egyetem Jászberényi Campus, 5100 Jászberény, Rákóczi út 53.
A felvételi vizsgára a Campus külön értesítést nem küld, időpont módosításra nincs lehetőség! A vizsgakövetelmények elérhetők ITT.
A vizsga díja 4 000 Ft. A befizetés a 10035003-00336121-00000000 számlaszámra történő banki átutalással is teljesíthető. A közlemény rovatban a jelentkező nevét, a pótfelvételin megjelölt szakot és a KSB00RKOO kódot fel kell tüntetni!
Az alkalmassági vizsgára a jelentkezőnek hoznia kell:
– a személyazonosságát igazoló okmányát, lakcímkártyáját;
– a vizsgadíj befizetéséről szóló hitelt érdemlő igazolást (csekkszelvényt);
– a kitöltött egészségügyi lapot; óvodapedagógus vagy tanító szakra jelentkezőknek továbbá – 10-15 népdalból álló listát;
– a végtagokat szabadon hagyó testnevelési felszerelést.

Érdeklődni a következő elérhetőségen lehet:
Eszterházy Károly Egyetem Jászberényi Campus, Oktatási Csoport
5100 Jászberény, Rákóczi út 53.
Tel: 06 / 57 - 502 - 445

e-mail: jb.felvi@uni-eszterhazy.hu