KÖZÖSEN EDZ AZ EGYETEM, A JKSE ÉS A KOSÁRSULI

Utolsó módosítás: 2017. április 27.

Együttműködési megállapodást írt alá az Eszterházy Károly Egyetem, a Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület (JKSE) és a Lehel Kosársuli Kft. (Kosársuli) Jászberényben.

Cél, hogy az együttműködés keretében kölcsönös játéklehetőséget, edzéslehetőséget biztosítsanak az NB1/A és NB1/B bajnokságban, valamint az utánpótlás műhelyekben.

Hőgye István (b), Dr. Liptai Kálmán (k), Gulyás Csaba (j)

Előzetes igényfelmérés alapján új szakok is indulhatnak a Jászberényi Campuson, ilyen lehet a sportedző és a rekreációs szak.
A felek eltökéltek abban a szándékukban, hogy Egerben is lesz edzőtáborozási lehetőség, mely során szorosabbra fűzheti a három partner az edzőképzést.

Az Eszterházy Károly Egyetem részéről Dr. Liptai Kálmán rektor, a JKSE részéről Gulyás Csaba elnök, a Kosársuli képviseletében pedig Hőgye István ügyvezető írta alá a megállapodást.

Fotó: Estefán Bálint