Metafora-és interjúkutatás a pedagógiában

Utolsó módosítás: 2018. május 08.

Az Eszterházy Károly Egyetem Jászberényi Campusán 2018. május 7-én 14.30 órakor került sor a Metafora-és interjúkutatás a pedagógiában című előadásra. Az előadók (Kisné dr. Bernhardt Renáta, adjunktus, Bódiné Murányi Zsuzsanna és Nagy Annamária, III. éves óvodapedagógus szakos hallgatók) bemutatták a metafora tudományos kutatásban való alkalmazását, illetve empirikus vizsgálatokon keresztül a gyakorlati megvalósításra is hoztak példákat.

A kvalitatív kutatási módszerek alkalmazására a Tudományos Diákköri pályamunkák során szerzett tapasztalatok alapján reflektáltak elsősorban. Az előadás segítségére lehetett mindazon hallgatók és érdeklődők számára, akik szívesen foglalkoznak tudományos kutatással, illetve pedagógiai tanulmány, valamint szakdolgozat megírására készülnek. Az előadás az EFOP-3.4.3-16-2016-00010  projekt keretében valósult meg.