Nyílt nap

Utolsó módosítás: 2016. december 07.

2016. december 5-én Nyílt nap keretében kaptak tájékoztatást a frissen érettségiző diákok továbbtanulási lehetőségeikről az Eszterházy Károly Egyetem Jászberényi Campusán.

Dr. Varró Bernadett főigazgatói köszöntője után az általános felvételi eljárásról, az Egyetem képzéseiről tartott tájékoztatást a campus oktatási csoportjának vezetője. Az elmúlt évek hagyományaihoz hasonlóan most is a hallgatók mutatták be az egyes szakokat, majd az új képzésekről a közösségszervezés BA és a programtervező informatikus felsőoktatási szakképzésről is tájékoztatást kaptak az érdeklődő diákok. Bemutatkozott a HÖK és az Erasmus + program is. Rendezvényünket az egri és a gyöngyösi campus képviselői is megtisztelték jelenlétükkel, akik saját képzéseikkel is megismertették az érdeklődőket.

A frissen érettségizőket pályaorientációs tanácsadással, felvételi információs pulttal és intézményi körsétával vártuk.

A szerencsés látogatóink tombolasorsoláson vettek részt, ahol a fődíj egy 5000 Ft-os könyvutalvány volt.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket intézményünk következő Nyílt nappal egybekötött előalkalmassági vizsgájára , amely 2017. január 23-án 10 órától kerül megrendezésre.

Bejelentkezés az előalkalmassági vizsgára jb.felvi@uni-eszterhazy.hu