Angol nyelvű előadás és workshopok Flordiáról

Utolsó módosítás: 2019. április 17.

A FLORIDA GULF COAST UNIVERSITY TALÁLKOZÓJA KÖZÉPISKOLÁSOKKAL A JÁSZBERÉNYI CAMPUSON

A Florida Gulf Coast Unviersity (FGCU) oktatója Dr. Diane Kratt, Lauren Willison kommunikációs igazgató, valamint kilenc pedagógia szakos amerikai hallgató tartott izgalmas előadást Floridáról több, mint nyolcvan középiskolásnak és kísérőtanáraiknak a Jászberényi Campuson. A rendezvényt Dr. Varró Bernadett főigazgató asszony nyitotta meg. Az amerikai vendégek előadása kapcsán a résztvevők az informatív ismeretszerzésen túl, gazdagíthatták interkulturális tapasztalataikat, és bepillantást nyerhettek a Jászberényi Campus éltébe, ahol, az Eszterházy Károly Egyetem irányelveivel összhangban, a nemzetköziesítés fontos célként jelenik meg. Ennek egyik példája a FGCU-vel közös szakmai együttműködés, amely több, mint tíz évre tekint vissza.