ANGOL SZÉPKIEJTÉSI VERSENY A JÁSZBERÉNYI CAMPUSON

Utolsó módosítás: 2019. április 29.

A Jászberényi Campus angol szépkiejtési versenyt rendezett középiskolások számára. A részvevők egy regényből két oldalnyi szöveg kihúzása után választhattak, melyiket szeretnék felolvasni. A zsűri tagjai a Florida Gulf Coast University képviseletében Dr. Diane Kratt és Lauren Willison, valamint az Eszterházy Károly Egyetem Jászberényi Campus oktatói Dr. Sinka Annamária és Dr. Szaszkó Rita hallgatta meg a 24 versenyzőt.

Az első három helyet Nagy Luca Flóra (Lehel Vezér Gimnázium), Varga Csenge Evelin (Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium), és Kovács Kristóf (Terplán Zénó Ferences Szakképző Iskola és Gimnázium) szerezte meg. Gratulálunk minden résztvevőnek, és sok sikert kívánunk további angol-tanulmányaikhoz!