CAMPUS KÖNYVTÁRÁNAK MŰKÖDÉSI RENDJE

Utolsó módosítás: 2020. november 17.

A TITTEL PÁL KÖNYVTÁR NOVEMBER 12-E UTÁN, A 14/2020. (XI.12.) SZÁMÚ REKTORI - KANCELLÁRI EGYÜTTES UTASÍTÁS ALAPJÁN CSAK EGYETEMI POLGÁROKAT FOGAD, ILLETVE AZ EGYETEMI KÖNYVTÁR SZOLGÁLTATÁSAI KORLÁTOZOTTAN VEHETŐK IGÉNYBE!

Javasoljuk online szolgáltatásainkat, de indokolt esetben lehetséges a személyes kölcsönzés is.

NYITVATARTÁS
Hétfő 8:30 - 16:00
Kedd 8:30 - 16:00
Szerda 8:30 - 16:00
Csütörtök 8:30 - 16:00
Péntek 8:30 - 13:30
Szombat zárva

KÖLCSÖNZÉS
• A kölcsönzés általános szabályai nem változtak, a késedelmi díjat továbbra is számolja a könyvtári rendszer.

• Kérjük, hogy ha kölcsönözni szeretne a könyvtárból, a katalógusban keressen rá a kötetekre és küldje el nekünk a kért művek listáját.

email: tpk.jb@uni-eszterhazy.hu

Az online leadott könyvigények alapján összekészítjük a köteteket. Az elküldött igények teljesíthetőségéről visszaigazolást küldünk.

Itt éri el a KATALÓGUST
Amennyiben a kölcsönzési határidő lejárta után is szüksége van a kivitt művekre, a kölcsönzési határidőt meghosszabbíthatja a nyilvános KATALÓGUS-ban (beléps szükséges hozzá:vonalkód és jelszó az olvasójegyen található vonalkód számsora) , telefonon vagy emailben is kérhet hosszabbítást.

• A visszahozott könyvek 48 órára karanténba kerülnek.

Elérhetőségeink:email:

tpk.jb@uni-eszterhazy.hu

Olvasóterem: 57/502-451

Kölcsönző: 57/502-453

Általános rendelkezések
• A könyvtárban a szájmaszk használata kötelező.
• Kérjük a 1.5 méteres távolság betartását.
• A kézfertőtlenítéshez szükséges eszközök elérhetőek a könyvtárban is.

A 14/2020. (XI.12.) számú Rektori - Kancellári együttes utasítás az oktatás rendjének módosításáról és a járványügyi korlátozásokhoz kapcsolódó egyéb intézkedések meghatározásáról

Figyelem! Az oldal a kormányzati és egyetemi intézkedéseknek megfelelően folyamatosan frissül!