Díszoklevél-átadó Alumni Nap 2019

Utolsó módosítás: 2019. október 14.

Az Eszterházy Károly Egyetem október 12-én arany, gyémánt, vas, rubin díszoklevelet adományozott azok számára, akik 50, 60, 65, 70 éve szerezték meg oklevelüket az intézményben, vagy annak jogelődjében, valamint életpályájuk közmegbecsülésre méltó.

Az ünnepséget egy irodalmi előadás nyitotta meg, majd Dr. Varró Bernadett főigazgató asszony és Dr. Szabó Tamás polgármester úr ünnepi gondolatai következtek.

A Jászberényi Campuson 41 fő (22 fő arany, 15 fő gyémánt, 4 db vas és 1 db rubin) vette át díszoklevelét Dr. Varró Bernadett főigazgató asszonytól és Dr. Szabó Tamás polgármester úrtól. Az ünnepély emelkedettségét irodalmi és zenei előadások is biztosították. Az átadás alatt Dr. Réz Lóránt orgonaművész játéka volt hallható.

Az ünnepségen a díszokleveleseken és hozzátartozóikon kívül részt vettek az intézmény nyugdíjas és jelenlegi oktatói, dolgozói, majd azt követően lehetőségük volt nosztalgiázni az egykori tanítóképző falai között.

További képek hamarosan az alábbi linken:

Képeket készítette: Szántó György