Karácsonyi műsor

Utolsó módosítás: 2019. december 18.

2019. december 17-én került megrendezésre az Eszterházy Károly Egyetem Jászberényi Campus karácsonyi ünnepsége.

A műsorban intézményünk énekkara, az elsőéves óvodapedagógus, csecsemő- és kisgyermeknevelő szakos hallgatók, valamint első- és másodéves tanító szakos hallgatók léptek fel.

A műsor irodalmi részének összeállításában Sinka Annamária adjunktus vett részt. A zenei részt válogatta, a kart vezette, valamint zongorán kísért: Réz Lóránt adjunktus. A műsorban felcsendülő énekek és elhangzó szövegek több évszázad zenei, irodalmi ízléséről árulkodtak. Hallhattunk középkori gregorián énekeket és fohászokat ismeretlen szerzőktől, felcsendültek angol szerzők világhírű művei, valamint 20. századi ismert és kevésbé ismert karácsonyi versek és énekek is.

Fotók: Járvás Róbert