LÉGY TE IS ESZTERHÁZYS!

Utolsó módosítás: 2021. február 13.

Te már döntöttél? Ha még nem tudod, hová add be jelentkezésed február 15-ig, segítünk a választásban! Légy te is eszterházys!

Korábbi cikkeinkből – melyeket itt olvashatsz – megismerhetted egyetemünket, képzési kínálatunkat, megtudhattad, mi minden szól az Eszterházy Károly Egyetem mellett!

Ha még nem tudod, milyen képzésre felvételizz, keresd Tervezz Velünk! oldalunkat! Képzéseink részletes leírásait megtalálod felvételi oldalunkon, vagy a felvi.hu-n.

Nézd meg képzési területeinkről, a sikeres eszterházys életutakról készített kisfilmjeinket! Ha lemaradtál, decemberi nyílt napunkat is megnézheted az alábbi oldalon.

Felvételi menüpontunkban további hasznos és fontos információkat találhatsz!

Jelentkezz a felvi.hu E-felvételi menüpontjában február 15-ig, találkozzunk szeptemberben az Eszterházy Károly Egyetemen! Légy tagja családias, összetartó közösségünknek, éld át te is az Eszterházy életérzést az ország legjobb hangulatú egyetemén!

Kövess minket közösségi oldalainkon is:

Facebook: UniEszterháy – EKEEszterházy Károly Egyetem Jászberényi Campus
Instagram: unieszterhazyunijaszbereny