Nyílt nap

Utolsó módosítás: 2019. január 23.

A Jászberényi Campuson másodjára is sikeresen zárult a nyílt nap.

2019. január 23-án sikeresen zárult a második nyílt nap a Jászberényi Campuson.

Oktatóink és hallgatóink készségesen fogadták a jelentkezők érdeklődését és kérdéseiket. Az érdeklődőknek lehetőségük nyílt bővebb tájékoztatást kapniuk a Jászberényi Campuson 2019. szeptemberben induló alap, -és mesterképzési szakokról, valamint a felsőoktatási szakképzésről.

Az Apponyi teremben Dr. Furcsa Laura a Társadalomelméleti Tanszék vezetője köszöntötte a jelenlévőket. Kiemelte a pályaválasztás fontosságát és azt, hogy miért is jó az Eszterházy Károly Egyetem hallgatójának lenni.

Az oktatási csoport vezetője, Majorné Csikós Márta tartott tájékoztatót a 2019-es felvételi eljárásról.

A nyereményjátékban résztvevő diákok között a rendezvény végén ajándékcsomagokat sorsolt ki a Jászberényi Campuson működő Hallgatói Önkormányzat elnöke, Motolai Anna.
Ezt követte az alkalmassági vizsga tájékoztatója, ahol szintén számos érdeklődőt köszönthettünk intézményünk falai között.

Már hagyománynak számít, hogy a januári nyílt napot követően előalkalmassági vizsgát tehetnek a jelentkezők. Ezzel a lehetőséggel közel 100 fő élt, amely az eddigi legmagasabb létszám.

Sok sikert kívánunk a felvételizőknek!

További képeink hamarosan a Campus facebook oldalán: https://www.facebook.com/ekejb/