ONLINE KÜLFÖLDI ÖSZTÖNDÍJ LEHETŐSÉGEK

Utolsó módosítás: 2021. március 30.

A Tempus Közalapítvány kuratóriumának döntése értelmében az online teljesített kurzusokért és az így megszerzett kreditekért is jár ösztöndíj a legtöbb nemzetközi ösztöndíjprogramban. Az intézkedés egyedi és átmeneti jellegű, a 2020/2021. tanév tavaszi félévében és a 2021/2022. tanév őszi szemeszterében lehet részt venni úgynevezett virtuális mobilitásokon.

Az utazási korlátozások ellenére is lehet nemzetközi tapasztalatot szerezni, a felsőoktatási ösztöndíjprogramok ugyanis nem álltak le.

Aki mielőbb szeretne álmai országában tanulni, aki már most biztosítaná a helyét egy későbbi kiutazásra, vagy nyári egyetemen szeretne részt venni, keresse fel mielőbb a Tempus Közalapítvány honlapját a részletekért!