Rektori elismerések az OTDK díjazottainak

Utolsó módosítás: 2019. május 16.

Oklevélátadó ünnepség keretében köszönte meg Dr. Liptai Kálmán, az Eszterházy Károly Egyetem rektora azoknak a hallgatóknak és témavezetőiknek a munkáját, akik a XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferencián eredményesen szerepeltek.

A rendezvényre Egerben, a főépületi Líceum Kápolnában került sor 2019. május 14-én 10.00 órától. Az Eszterházy Károly Egyetem Jászberényi Campusa három hallgató képviseletében vett részt és ért el kiemelkedő eredményeket az idei OTDK Tanulás- és Tanításmódszertani, Tudástechnológiai Szekciójában, mely a Pázmány Péter Katolikus Egyetemen került megrendezésre Esztergomban 2019. április 15-17 között. László Kinga (óvodapedagógus szak) II. helyezést ért el a Kiemelt figyelmet igénylő gyermekek az óvodai nevelésben - fókuszban a jászsági kistérség című dolgozatával az Inklúzió gyakorlata tagozatban, konzulense Kisné dr. Bernhardt Renáta. Nagy Annamária (óvodapedagógus szak) a Kisgyermekkori-bölcsődei és óvodai -tanulás és tanulástámogatás tagozatban a Valóban gyengéd az átmenet óvodából iskolába? Kitekintés határon innen és túl című dolgozatával szintén II. helyezett lett, konzulense Kisné dr. Bernhardt Renáta. Fekete Anita (csecsemő-és kisgyermek nevelő szak) Média és digitális kultúra a nevelésben tagozatban különdíjban részesült a Médiatudatosság a 0-3 éves korosztály nevelésében című dolgozatával, konzulense dr. Magyar Ágnes. A díjátadón a felkészítő tanárok közül három kollégát külön is kiemeltek eredményes felkészítő tevékenységét méltatandó, köztük a Campus adjunktusát, Kisné dr. Bernhardt Renátát is, aki lelkiismeretes munkája eredményeképp az Eszterházy Károly Egyetem második legeredményesebb konzulense címmel büszkélkedhet.