Roma Szakkollégium a Jászberényi Campuson

Utolsó módosítás: 2021. január 11.

Az Eszterházy Károly Egyetem Jászberényi Campuson működő roma szakkollégiumi csoport az Egri Roma Szakkollégiummal szoros együttműködésben tervezi és végzi feladatait.

Közösen, a támogatás szellemében vesznek részt egymás programjain és rendezvényein.
A Jászberényi Campuson 2016 novemberében alakult meg a roma szakkollégium 3 fővel és egy mentorral. Remek csapatmunkával, a közös megbeszélés és mérlegelés jegyében hozzák meg döntéseiket. A nagy odafigyelést igénylő szervezőmunkában a pontosság és precizitás, valamint a körültekintő hozzáállás jellemző a mentoráltakra. A mentor lelkiismeretesen igyekszik a csapattagokat támogatni munkájukban, tanulmányaikban és egyéb felmerülő probléma esetén, hogy ezáltal is megkönnyítse a jövőbeli céljaik elérését.
Szemeszterenként terveznek programokat, amely rendezvényekre bevonják a campus hallgatóit is.

Írta: Tóth Mariann

Fotók: Tóth Mariann