Szakmai nap Sárospatakon

Utolsó módosítás: 2018. szeptember 25.

2018. szeptember 14-én „Komplex tevékenységközpontú gondolkodás az óvodában” címmel került megrendezésre egy színvonalas, innovatív jellegű, az elméleti és gyakorlati koherenciát is erősítő óvodapedagógiai szakmai nap az Eszterházy Károly Egyetem sárospataki Comenius Campusán.

A délelőtti előadások keretében a pedagógusképzés rendszeréről, a viselkedésalakítás és tevékenységközpontúság szemléletről, az anyanyelvi nevelésről és a szabad játék jelentőségéről érdekes és útmutató gondolatokat hallhattak a jelenlévők, tovább betekintést nyerhettek a gyakorlati képzés harmonizációjának tapasztalataiba is.

A délutáni szekciók tematikusan kerültek megszervezésre, melyeken a főbb nevelési területek kapcsán problémaérzékenyen és konstruktívan folytathattak beszélgetést a résztvevők. A szakmai nap kétségkívül hasznos és minden szempontból eredményes programot jelentett, melyen dr. Varró Bernadett és Kisné dr. Bernhardt Renáta képviselte a Jászberényi Campust.

Képek forrása: https://sarospatak.uni-eszterhazy.hu/hu/sarospatak/scc/hirek/c/ovodapedagogiai-nap