TANULMÁNYOK A NEVELÉSTUDOMÁNY KÖRÉBŐL

Utolsó módosítás: 2020. november 18.

XLIII. alkalommal jelenik meg a Tanulmányok a neveléstudományok köréből című kötet az Eszterházy Károly Egyetem tudományos közleményeinek sorozatában.

A bemutató időpontja: november 26. 12.00 óra

Az online csatlakozási lehetőség a bemutatóhoz: Microsoft Teams

A kötetet bemutatja: Dr. habil. Juhász Tibor tudományos rektorhelyettes

A tanulmánykötet 13 írást foglal magában, és a korábbi évekhez hasonlóan ez alkalommal is a témák széles horizontját érintik, a már megszokott módon helyet kapnak benne a pedagógiatörténeti, alkalmazott oktatáselméleti, speciális neveléselméleti és szakpedagógiai részdiszciplináris területek, valamint a közművelődés interdiszciplináris témaköre.

A kötet szerzői a Neveléstudományi Intézet munkatársai mellett az egyetemünkön működő kutatócsoportok tagjai, oktatói, a Neveléstudományi Doktori Iskola doktorandusz hallgatói, valamint ezúttal a Somos Lajos Tudományos Diákkör Tehetséggondozó Műhelyének hallgatói.