TDK végeredmény

Utolsó módosítás: 2021. április 26.

TDK 2021 Tavasz- végeredmény

TUDOMÁNYOS DIÁKKÖRI KONFERENCIA
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM JÁSZBERÉNYI CAMPUS
VÉGEREDMÉNY
2021. április 22.

1. HELYEZETT
Barankai-Erős Katalin: A táplálással kapcsolatos családi és bölcsődei attitűdök alapja: kell, hogy jól (l)egyen a kisgyermek.
Konzulens: Szalay Krisztina, tanársegéd

HOLTVERSENYBEN 2. HELYEZETTEK
Pásztor Lívia: A mese és az olvasás szerepe az oktatásban
Konzulens: Tóth Mariann, tanársegéd

Gonda Adrienn: Drámapedagógiai módszerek alkalmazása Bosnyák Viktória Tündérboszorkány című meseregényének feldolgozásához
Konzulens: Dr. Sinka Annamária, adjunktus

HOLTVERSENYBEN 3. HELYEZETTEK

Paréj Zsanett: Hagyományos játék és digitális eszközök megjelenése 0-3 éves korban
Konzulens: Kisné dr. Bernhardt Renáta, adjunktus

Horváth Attila: A média eszközeinek tudatos használata az élethosszig tartó tanulás folyamatában
Konzulens: Tóth Mariann, tanársegéd

A bíráló bizottság Barankai-Erős Katalin indulót javasolta az OTDK-n való részvételre. A bíráló bizottság tagjai voltak: Kovácsné dr. habil. Nagy Emese, Pedagógiai Kar dékán, egyetemi docens, Dr. Varró Bernadett főigazgató, főiskolai tanár, Dr. Harkai Tamás Józsefné adjunktus és Urbán Orsolya tanító szakos hallgató.