VÁLTOZÁS A TANÉVKEZDÉSBEN

Utolsó módosítás: 2020. szeptember 16.

Az egyetem Rektori Tanácsának döntése alapján a nappali tagozaton valamennyi évfolyamon (beleértve a felsőéveseket is) jelenléti formában kell megkezdeni az oktatást a 2020/2021-es tanév első félévében.

Az ITM Felsőoktatásért, Innovációért és Szakképzésért Felelős Államtitkárságával történt egyeztetés után az egyetem Rektori Tanácsa 2020. szeptember 7-én az alábbi döntést hozta: nappali tagozaton valamennyi évfolyamon (beleértve a felsőéveseket is) jelenléti formában kell megkezdeni az oktatást a 2020/2021-es tanév első félévében. Ez alól csak az 50 főt meghaladó kurzusok kivételek, illetve azok, amelyeket az oktató járványügyi veszélyeztetettsége vagy éppen megbetegedés gyanúja miatt személyesen nem tud megtartani. Ezeket a kurzusokat továbbra is online formában biztosítjuk nappali tagozaton is.

A levelező tagozaton az oktatást változatlanul online módon szervezzük. Ez alól csak azok a kurzusok jelentenek kivételt, amelyek kizárólag személyes megjelenéssel teljesíthetők.